Wytwórnia Filmów Szkoleniowych SYNERGIA   Koszyk 0 0,00 zł

Filmy szkoleniowe

      Filmy szkoleniowe

Kompetencje miękkie czyli co pracodawcy cenią najbardziej (DVD)

Już od najmłodszych lat warto rozwijać swoje kompetencje miękkie. Osoba posiadająca je na odpowiednio wysokim poziomie, łatwiej rozwiązuje problemy, szybciej przystosowuje się do zmian i ... szybciej awansuje. O niektórych kompetencjach można powiedzieć, że są szczególnie cenione przez pracodawców. Właśnie o pięciu najbardziej poszukiwanych jest ten film. 

Tematyka filmu: 
Z tego filmu dowiesz się co to są kwalikacje i co to są kompetencje, ich różnice i znaczenie. Które kompetencje są najważniejsze, jak i dlaczego warto je w sobie rozwijać.

Pięć najważniejszych kompetencji miękkich zaprezentowanych w tym filmie:
• komunikowanie się i współdziałanie, 
• planowanie i organizowanie, 
• adaptowanie się do zmian i radzenie sobie ze stresem, 
• analizowanie sytuacji i poszukiwanie rozwiązań, 
• nastawienie na działanie i dążenie do osiągnięcia celu. 

„Kompetencje miękkie” to film prezentujący najbardziej typowe sytuacje między pracodawcą a praktykantem czy stażystą. To porady na temat kształtowania w sobie cech dobrego pracownika i pomoc w przygotowaniu się do pierwszej pracy. Sceny z udziałem zawodowych aktorów. Fachowy, naukowy komentarz. Praktyczne porady.  


Czas trwania filmu: 48 minut

Cena netto: 369,00 zł

Cena brutto: 453,87 zł

Fragment filmu:

https://youtu.be/y_uGKtRLw88?showinfo=0&rel=0&color=white

ZOBACZ TAKŻE

Kontakt

Wytwórnia Filmów Szkoleniowych SYNERGIA

B. Chrzanowskiego 10 lok. 6
80-278 Gdańsk

 58 341 12 90

 synergia@synergia.com.pl

Prawa Autorskie

Wszystkie prawa producenta oraz prawa autorskie do nagrań utworów zastrzeżone! Powielanie, wynajmowanie, wypożyczanie, wykorzystywanie materiałów do wykonań publicznych i nagrań RTV bez zezwolenia ZABRONIONE.

Zakupione materiały mogą być wykorzystywane do szkolenia pracowników własnych lub uczestników szkoleń organizowanych przez nabywcę filmów.

Dostawa i płatności

Zamówienie w naszym sklepie wyślemy w ciągu 2-4 dni roboczych od momentu otrzymania zamówienia na NASZ KOSZT Pocztą Polską priorytetem lub w dniu następnym firmą kurierską na koszt klienta.

Realizujemy zamówienia finansowane m. in. z projektów