Wytwórnia Filmów Szkoleniowych SYNERGIA   Koszyk 0 0,00 zł

Filmy szkoleniowe

      Filmy szkoleniowe

Myśl Pozytywnie czyli jak zostać optymistą (DVD)

Ten film nauczy Cię metod radzenia sobie z negatywnymi myślami, dzięki czemu łatwiej pokonasz napotkane w życiu trudności...

Tematyka filmu:
Pesymista i optymista... Obydwu spotyka tyle samo porażek i niepowodzeń, ale optymista lepiej je znosi i szybciej po nich podnosi. A pesymista bardzo szybko się zniechęca. Przyczynę porażki widzi w sobie, dlatego łatwo się poddaje i popada w bierność. Czy pesymiści są skazani na wieczne lęki i związane z nimi porażki? Na całe szczęście nie. badanie psychologów dowiodły, że sposób myślenia nie musi być niezmienny. Optymistycznego myślenia można się nauczyć! 
Nasz film nauczy Cię metod radzenia sobie z negatywnymi myślami i zamiany ich na pozytywne, dzięki czemu łatwiej pokonasz napotkane w życiu trudności.

Co to jest optymizm? Skąd biorą się pesymistyczne przekonania? Co zrobić jeśli Twoje obawy okażą się prawdziwe? Jak zmieniać negatywne myśli na pozytywne? Metoda świadomej zmiany perspektywy myślenia. Metoda odwrócenia uwagi.Czy zawsze warto być optymistą?

Czas trwania filmu: 33 minuty
W filmie występują: Piotr Łukawski, Szymon Sędrowski, Dariusz Szymaniak

Cena netto: 369,00 zł

Cena brutto: 453,87 zł

Fragment filmu:

https://youtu.be/f2g-pqIH9EE?showinfo=0&rel=0&color=white

Kontakt

Wytwórnia Filmów Szkoleniowych SYNERGIA

B. Chrzanowskiego 10 lok. 6
80-278 Gdańsk

 58 341 12 90

 synergia@synergia.com.pl

Prawa Autorskie

Wszystkie prawa producenta oraz prawa autorskie do nagrań utworów zastrzeżone! Powielanie, wynajmowanie, wypożyczanie, wykorzystywanie materiałów do wykonań publicznych i nagrań RTV bez zezwolenia ZABRONIONE.

Zakupione materiały mogą być wykorzystywane do szkolenia pracowników własnych lub uczestników szkoleń organizowanych przez nabywcę filmów.

Dostawa i płatności

Zamówienie w naszym sklepie wyślemy w ciągu 2-4 dni roboczych od momentu otrzymania zamówienia na NASZ KOSZT Pocztą Polską priorytetem lub w dniu następnym firmą kurierską na koszt klienta.

Realizujemy zamówienia finansowane m. in. z projektów