Wytwórnia Filmów Szkoleniowych SYNERGIA   Koszyk 0 0,00 zł

Filmy szkoleniowe

      Filmy szkoleniowe

Mój Zawód - Moja Firma (USB)

Jak założyć firmę? Teraz to proste. Ale co zrobić, by firma ta miała szansę utrzymać się na rynku? Odpowiedź na to pytanie wymaga wiedzy, przemyśleń i rzetelnie wykonanych obliczeń.

Jak założyć  firmę?  Teraz to proste. Można to zrobić podczas jednej wizyty w urzędzie albo przez Internet.. Ale co zrobić, by firma ta miała szansę utrzymać się na rynku? Odpowiedź na to pytanie nie jest już taka prosta. Wymaga wiedzy, przemyśleń i rzetelnie wykonanych obliczeń.

Sześć zawodów, sześć branż,  sześć młodych osób z pomysłami na biznes i sześć biznesplanów.

Usługi budowlane – posadzkarz. Usługi komputerowe - studio graficzne. Gastronomia – pierogarnia. Edukacja i wychowanie – punkt przedszkolny. Usługi dla ludności - studio fryzjerskie. Handel - mały sklep spożywczy.

Każdy z przedsiębiorców boryka się z innymi problemami i choć stawiają sobie te same pytania, dochodzą do innych odpowiedzi.

Misja firmy  czyli po co komu moja firma? Analiza rynku czyli, gdzie warto ją założyć? Analiza konkurencji, czyli z kim będę walczyć o klientów? Dystrybucja i promocja, czyli co robić, żeby się „sprzedawało”? Plan finansowy ,czyli ile będę wydawał i ile z tego będę miał? Koszty inwestycyjne, czyli ile muszę w to włożyć? Mocne i słabe strony, szanse i zagrożenia, czyli czy mi się uda?

Płyta DVD zawiera sześć 10-minutowych filmów. Płyta CD zawiera sześć biznesplanów w formie PDF do wydruku oraz pusty szablon do wypełniania.

Cena netto: 369,00 zł

Cena brutto: 453,87 zł

Fragment filmu:

https://youtu.be/YNDnGc4szNw?showinfo=0&rel=0&color=white
https://youtu.be/rGon15duyb0?showinfo=0&rel=0&color=white

Kontakt

Wytwórnia Filmów Szkoleniowych SYNERGIA

B. Chrzanowskiego 10 lok. 6
80-278 Gdańsk

 58 341 12 90

 synergia@synergia.com.pl

Prawa Autorskie

Wszystkie prawa producenta oraz prawa autorskie do nagrań utworów zastrzeżone! Powielanie, wynajmowanie, wypożyczanie, wykorzystywanie materiałów do wykonań publicznych i nagrań RTV bez zezwolenia ZABRONIONE.

Zakupione materiały mogą być wykorzystywane do szkolenia pracowników własnych lub uczestników szkoleń organizowanych przez nabywcę filmów.

Dostawa i płatności

Zamówienie w naszym sklepie wyślemy w ciągu 2-4 dni roboczych od momentu otrzymania zamówienia na NASZ KOSZT Pocztą Polską priorytetem lub w dniu następnym firmą kurierską na koszt klienta.

Realizujemy zamówienia finansowane m. in. z projektów